Home KRYESORE Çitjanet e Ramës/ Berisha: Ja nga frymëzohet kryeministri

Çitjanet e Ramës/ Berisha: Ja nga frymëzohet kryeministri

0

Kryeministri Edi Rama, ditën e djeshme, u shfaq në Fier me një veshje të veçantë, që bëri xhiron në rrjetet sociale, ku ra në sy një palë çitjane treçerekëshe dhe këpucët me majë.

Ndërsa vetë Rama, i pyetur nga komentuesit në facebook, u shpreh se ishin të markës japoneze “Yamamoto”, ndërsa për ish-kryeministrin Sali Berisha është ish-diktatori Enver Hoxha.

Ish-kryeministri Berisha, publikon një foto, ku shfaqet Edi Rama i veshur me çitjane, të ngjashme me ato që mbante ish-diktatori Enver Hoxha në rininë e tij.

 

Share:
Reklama juaj