Home FOTO SA 1000 FJALE Foto/Lajm nga Sali Berisha: Zonja himarjote përballe policisë se Edi Rames

Foto/Lajm nga Sali Berisha: Zonja himarjote përballe policisë se Edi Rames

Narko-shteti kunder banoreve te Himares qe mbrojne pronat e tyre! Kjo foto flet vet! Terror policor ne Himare, turp dhe krim shteteror! Sali Berisha

 

Share: