Home FOTO SA 1000 FJALE Ish deputeti Ndocaj vazhdon ti beje gare Edi Rames edhe ne pikture…

Ish deputeti Ndocaj vazhdon ti beje gare Edi Rames edhe ne pikture…

0

Ja disa nga punimet e tij dhe, mbetet ne opinionin tuaj nese kane edhe stil te ngjashëm!? Vetëm se, ish deputeti ne punon ne zyrat e shtetit dhe nuk paguan udhëtime për ekspozita nga paratë e taksapaguesve!

Share: