Home KRYESORE Krimi në familje/ Gruaja u gjet e pajetë nga goditjet e thikës

Krimi në familje/ Gruaja u gjet e pajetë nga goditjet e thikës

Sose Metushi, 50 vjeçe humbi jetën tragjikisht sot rreth orës 11:00 në banesën e saj në fshatin Karpen të Kavajës. Ajo u vra nga i shoqi Sami Metushi.

Njoftimi i policise

Në Kavajë, në fshatin Karpen, rreth orës 11:00 ,shtetasi S.M, 50 vjeç, në banesen e tij ka vrarë me armë të ftohtë (thikë) bashkëshorten e tij shtetasen S.M.

Nga shërbimet e Policisë u bë e mundur arrestim i shtetasit S.M. i cili ështe dërguan në Komisariat.

Grupi hetimor ndodhet vendgjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sipas Report Tv burri e paska vrare gruan sepse ajo nuk i ka bere gati rrobat e shtepise per te…

Share: