Home KRYESORE Plas sherri në emision mes Çilit e Bushatit…

Plas sherri në emision mes Çilit e Bushatit…

0

Rriten tensionet në emisionin “Të Paekspozuarit” në News 24. Mes të ftuarëve, Henri Çili dhe Andi Bushati ka plasur sherri ndërsa të dy kaluan në fyerje personale mes njërit-tjetrit.

Bushati: Ti hoqe Zhejin dhe Alfred Lelën, kur vendose ti shërbeje Edi Ramës.

Çili: U mërzite me Fatos Nanon sepse të nxorri nga lokali…

Bushati: Njerëzit qeshin me ty sepse thua se çdo 4-vjet duhet të fitojë kryeministri që më bën punë mua. Mua ma më vjen keq që njerzit qeshin me ty. Ti je me Berishën në 21-janar dhe je me Ramën për kanabisin.

Çili: Ke financimet e tua okulte…

Bushati: Unë nuk kam as borxhe në banka, as jetën nuk e kam fallco dhe as nuk fsheh jetën time. Po pate turp për atë që je, unë nuk do dilja në tv.

Share:
Reklama juaj