Home KRYESORE Shtëpitë e kryebashkiakes/ Shpërthen Julian Deda: 14 vjet aktor dhe me zor...

Shtëpitë e kryebashkiakes/ Shpërthen Julian Deda: 14 vjet aktor dhe me zor bleva një

0

Aktori i humorit Julian Deda ka reaguar me anë të një statusi duke marrë si të vërtetë një shkrim në media përsa i përket pasurisë së kryetares së Bashkisë Roskovec, Majlinda Bufi, që zotëronte tetë apartamente.

Deda ka bërë një krahasim të punës së tij në 14 vite me punën e saj në 1 vit dhe shkruan se për të blerë një apartament vetëm 100m2 i janë dashur 14 vite punë si aktor.

Postimi i Julian Dedës:
“14 vjet aktor dhe me zor bleva një apartament 100 m2, tjetra me 1 vit kryetare bashkie në Roskovec i rreshtoi 8 shtëpi”.
/360grade.al/
gg

Share:
Reklama juaj