Home KRYESORE Situata politike në vend, Kryemadhi e Vasili takojne komisionerin Hahn

Situata politike në vend, Kryemadhi e Vasili takojne komisionerin Hahn

0

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe kryetari i grupit parlamentar Vasili janë takuar mëngjesin e djeshëm me Komisionerin e Zgjerimit Johaness Hahn.

Takimi është mbajtur në zyrën e grupit parlamentar te LSI në Kryesinë e Kuvendit. Takimi mësohet se në fokus ka patur zhvillimet e fundit ne vend dhe për të ardhmen e vendit në raport me BE-në. Ne takim ka qenë i pranishëm dhe kryetari i grupit parlamentar te LSI-se Petrit Vasili.

Share:
Reklama juaj