Home 2017 December 20

Daily Archives: 20 December, 2017

Janullatos flet për mediat greke: Çfarë ndodhi në Himarë dhe si po qeveris Edi...

Kryepeshkopi i Kishës Ortodokse Anastas Janullatos ka dhënë një intervistë për televizioni grek SKAI në prag të Krishtlindjeve. Ai ka folur për harmoninë duke...

Horoskopi i dashurisë, ja çfarë do të ndodhë me secilën shenjë në 2018

Ndërrimi i viteve gjithmonë vjen me shpresë dhe dëshirë për të qenë më mirë. Por secili prej nesh ka pasiguritë e veta për vitin...

U dënua për prostitucion, mbesa e Martin Camaj rrëfen bisedën me Ramën para largimit...

Vera Camaj, mbesa e Martin Camajt, e cila rreth 1 vit më parë la qelinë e burgut pas dënimit për shfrytëzim prostitucioni, në kërkim...

Valbona Selimllari rrefehet pa doreza: Në jetë disa gjëra nuk kanë shkuar siç kam...

E shohim të hënave në karrigen e jurisë së spektaklit “Dance with me”. Si Missi i parë që ka sfiluar me bikini në skenën...

Bleona Qereti dhe Gent Hazizi “dhëmb për dhëmb”…

Bleona dhe sherri me Gent Hazizin kanë qenë kryefjala e disa ditëve në showbizin shqiptar. "Mjekër cjap, pordhac, aktor i dështuar", ishin disa nga...

Akuzat e PD, Vangjush Dako kërcënon Bashën!

Kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokratike dhe kreut të saj Lulzim Basha. Dako thotë se do çojë në...

Tmerr/ “Pritet mega – tërmeti 9 ballë”!

Japonia jep alarmin se mund të goditet nga një mega – tërmet me magnitudë 9 ballë. Ekspertët japonezë të qeverisë kanë paralajmëruar se mund...

Ottima notizia per coloro che passeranno le festività natalizie all’estero. L’euro sta scendendo velocemente.

La moneta europea ha proseguito il suo calo nel mercato locale anche durante la giornata di oggi. Secondo il cambio ufficiale della Banca Centrale, un...

ISIS publikon videon e tmerrshme: Kemi sulmuar Ushtrinë e SHBA…

Në një video të tmerrshme propagandistike, ISIS pohon se ka hakuar faqen e Ushtrisë së SHBA dhe Departamentin e Shtetit dhe po dërgon vrasës...

Forbes elenca i paesi migliori per fare business: l’Albania al 71° posto al mondo,...

La rivista prestigiosa "Forbes" ha elencato 153 economie mondiali per quanto riguarda il "doing business", con riferimento al prossimo anno. Quindi, tale indicatore funge da...