Home KRYESORE Shtyhet seanca për Shullazin, çudisin prokurorët!

Shtyhet seanca për Shullazin, çudisin prokurorët!

Emiljano Shullazi u paraqit sot në gjykatë për seancën e radhës gjyqësore. Burime të 360grade.al sqaruan se seanca pas prezantimit të gjyqtarëve është shtyrë.

Arsyeja e kësaj shtyrje është fakti se prokurorët nuk ishin të pranishëm në seancë sepse prokurorët janë jashtë vendit dhe për arësye profesionale.

Sipas burimeve ato ndodhen në një vend afër Shqipërisë. Seanca do të vijoi javën e ardhshme.

Share: