Home KRYESORE VIDEO/ Albi Nako në një “lidhje dashurie” me moderatoren e njohur shqiptare?

VIDEO/ Albi Nako në një “lidhje dashurie” me moderatoren e njohur shqiptare?

E gjitha doli nga parashikimet…Kush do ti mendonte këta të dy si një çift???

I ftuari i radhës në emisionin ‘Shiko kush luan’ në Top Channel ka qenë Armand Peza.

Në një prej lojërave të emisionit të moderuar nga super sexy Luna Vjollca, Pezës iu desh të krijonte çifte me emrat e personazheve të njohura të  mbetur ende beqarë.

Pjesë e listës kanë qenë dhe dy emra të njohur të ekranit moderatorja Albana Osmani dhe i shumëpërfoluri, koreografi Albi Nako.

Mandi zgjodhi të bënte çift këta të dy, me justifikimin se Albi është  një person që të fal shumë famë.

‘Nuk e di nëse Albi është gati për një martesë të re, por ka qenë fatsjellës, ka qenë profesori i Klaudies.’- ka thënë Armandi.

Albi u super lakua në median rozë pas divorcit me balerinën Klaudia Pepa. Ende për të nuk dihet nëse është në një lidhej të re dashurie.

Por e kishit menduar ndonjëherë krah moderatores Osmani…? Albana nga ana tjetër është një nga emrat e njohur të ekranit për të cilën nuk dihet të jetë në lidhej dashurie prej vitesh./360grade.al

Share: