Home KRYESORE Video/ Dhjetra të rinj protestojnë kundra Ramës në Shkodër: Poshtë kryeministri!

Video/ Dhjetra të rinj protestojnë kundra Ramës në Shkodër: Poshtë kryeministri!

Dhjetra të rinj të Forumit Rinor të Partisë Demokratike kanë pritur me protesta kryeministrin Edi Rama në Shkodër.

Me disa pankarta në duar kundra qeverisë, ata kanë marshuar përballë kinemasë së qytetit, ku Rama do të merrte pjesë në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të Territorit.

Qeveri e krimit”, Qeveri e drogës dhe e plehërave”,- shkruhej në disa prej tyre./opinion.al

Share: