Home KRYESORE Video/ “O Sali nga cili pyll ka dalë ky”? Noka-Ramës: Nga pylli...

Video/ “O Sali nga cili pyll ka dalë ky”? Noka-Ramës: Nga pylli i sat ëme

Parlamenti është përfshirë nga debate të ashpra sot kur Edi Rama ka ofenduar Berishën, duke i thënë je llazorja më e madhe e këtij vendi. Flamur Noka i është ofruar foltores duke mos lënë Ramën në flasë. Në këtë moment, situata ka degjeneruar si më poshtë:

Rama: Je llaxorja më e madhe e këtij vendi

Rama: O Sali nga cili pyll e keni nxjerr këtë (për Ndokën)?

Flamur Noka: Nga pylli i sat ëme

Sakaq seanca është ndërprerë për 5 minuta dhe Ruçi përjashtoi Nokën nga seanca.

Share: