Home 2018 January 5

Daily Archives: 5 January, 2018

Zbuloni pasionin e fshehur të Sidrit Bejlerit

Pasi festuan dhe punuan ditët e fundit të vitit, shumë nga personazhet e njohur të ekranit kanë zgjedhur të pushojnë në vende me borë. Por...

A e helmuan Enver Hoxhën? Rrëfehet mjeku kardiolog i tij

Kardiologu i njohur, Sabit Brokaj, një nga mjekët e ekipit që ndiqte 24 orë shëndetin e Enver Hoxhës, në një intervistë për gazetën “Panorama” shprehet se...

Vjen denoncimi i parë për institucionet e reformës në drejtësi, çfarë tha konkurentja për...

Vjen denoncimi i parë publik lidhur me zgjedhjen e organeve të reja të Reformës në Drejtësi. Enida Bozheku, një juriste që ka konkuruar për këshilltare...

Ambasadori italian Cutillo takim me kryeprokuroren Marku

Kryeprokurorja e Përkohshme Arta Marku ka zhvilluar një takim paraditen e sotme me ambasadorin italian në vendin tonë, Alberto Cutillo. Takim është zhvilluar në ambientet...

Meta viziton Pustecin/ Presidenti shqiptar pritet në dy gjuhë

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta do të zhvillojë një vizitë zyrtare në Pustec, bashkinë maqedonase që ndodhet në vendin tonë. Për këtë arsye, drejtuesit...

Shndërrohet në mënyrë drastike ‘vajza ujk’, ja si duket ajo tani

Një adoleshente, e cila njihet si vajza me qimet më të gjata në botë, ka ndryshuar në mënyrë drastike. Vajza ‘ujk’ ka rruar gjithë qimet...

Berisha: Orest Sotën e liroi nga burgu Spartak Braho dhe Edi Rama…

Ish-kryeministri Sali Berisha, të enjten, ka reaguar në lidhje me lirimin nga paraburgimi të biznesmenit Orest Sota, i cili kohë më parë u kap...

“Ku vizitoheni ju zoti Kryeministër”? Komentuesit “masakrojnë” kryeministrin Rama

Mëngjesin e kësaj të premteje, Edi Rama e ka nisur me një postim në FB, ku përmes një videoje na tregohen arritjet e shëndetësisë...

OFF Records në Opinion/ Meta: Shoku mbaje mend çfarë do të ndodhi

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion” po transmetohen disa pjesë tepër interesante në atë që ndodh para se të filloj emisioni në transmetim live...

Berisha: 300 vrasës qarkullojnë të lirë edhe pse Rama nuk bën amnisti

Nga Sali Berisha Narkoshteti i Edvinit-Norieges, nuk njeh amnistine! Te dashur miq, viti 2017 ishte viti i pare ne histori qe nuk pati amnisti per te...