Home KRYESORE Aleati i Bashes dyshues per protestat e tij: “Cadres se fameshme” qe...

Aleati i Bashes dyshues per protestat e tij: “Cadres se fameshme” qe perfundoi me nje shterngim duarsh te palara!

0

Uran Metko njeri prej drejtuesve kryesor te partise se Agron Dukes demostrohet dyshues nga performaces se Lulzim Bashes dhe protestave te iniciuara prej tij. Metko thote se protestat e Bashesh si ajo e “Cadres se fameshme” qe perfundoi me nje shterngim duarsh te palara”!

Ja cafre shkruan ai ne nje status te tij ne facebook:

Duke pare situaten ne te cilen po kalon vendi jam plotesisht dakord per cdo aksion politik te opozites!Nisur nga pervoja e deritanishme e protestave te drejtuara nga Z Basha dhe sidomos “Cadres se fameshme” qe perfundoi me nje shterngim duarsh te palara!I bej thirje kryetarit te Paa Z .Duka si dhe aleateve te tjere opozitare per perpilimin e nje marveshjeje qe te perfaqesoje vullnetin e qytetareve Shqipetare dhe jo lojrat e pista ne kuriz te tyre ne sherbim te interesave klanore qe po mbajne peng vendin”

Share:
Reklama juaj