Home KRYESORE Gazetarja Anduena Llabani: Haki Çako do arrestohet dhe ja pse…

Gazetarja Anduena Llabani: Haki Çako do arrestohet dhe ja pse…

0

Gazetarja Anduena Llabani, duke folur në 360grade të Artur Zhejit ne Ora News ka lëshuar një deklaratë bombë për ish- drejtorin e Përegjithshëm të policisë së Shtetit, Haki Çako.

Çako është shkarkuar dhe është nën hetim dhe këtë e kanë kërkuar italianët për cështjen e radarëve, e cila është thembra e Akilit, tha Llabani.

“Italianët kanë dhënë të parët alarmin për skafet me drogë dhe fikjen e radarëve. Çako ka përgjegjësi për nga hierarkia në Policinë e Shtetit, tha Llabani. 360grade.al

Share:
Reklama juaj