Home KRYESORE Gruaja denoncon bashkëjetuesin 6 vjet më të ri, e dhunoi dhe u...

Gruaja denoncon bashkëjetuesin 6 vjet më të ri, e dhunoi dhe u largua

Një grua 40-vjeçare ka denoncuar bashkëjetuesin e saj 34-vjeçar, pasi e kishte rrahur mëngjesin e sotëm dhe ishte larguar.

Denoncimi është bërë në komisariatin e Policisë Nr.1 në Tiranë, ku qytetarja me inicalet A.K., ka denoncuar bashkëjetuesin e saj me inicale A.Ç per dhune.

Policia është vënë në kërkim të 34-vjeçarit cili është larguar në drejtim të paditur.

Share: