Home KRYESORE Habit modelja shqiptare: Modelingun e bëj prej hallit…

Habit modelja shqiptare: Modelingun e bëj prej hallit…

Modelja shqiptare Endi Demneri ishte e ftuar në “Top Show”, ku tregoi historinë e karrierës së saj dhe si nisi rruga drejt modelingut. Endi ka treguar dhe për profesionin për të cilin ka studiuar që është arkitekte, profesion për të cilin do të njihet dhe do të bëjë karrierë. Modelingu për të është një kënaqësi e momentit. “Nuk e kam prioritet modelingun, e kam bërë më shumë për tezen se ka një dyqan fustanesh nusërie, me pak fjalë e kam bërë prej hallit”- është shprehur modelja.

Share: