Home KRYESORE Ironia e Vasilit per Ramen: Kanabizimi e vetmja reforme e suksesshme Kryeministrit!

Ironia e Vasilit per Ramen: Kanabizimi e vetmja reforme e suksesshme Kryeministrit!

0

Kanabizimi e vetmja reforme e suksesshme Kryeministrit.

Kryeministri ka lajthitur perfundimisht.

Nuk qeveris dot dhe keput dengla per opoziten.

Droga eshte sheshit,krimi vret perdite, investime as te huaja dhe vendase nuk ka. shendetesi ne kaos,papunesia eshte tmerr.

Kemi nje fjalaman te paafte qe urren vendin dhe qurrepset per karrigen.

Shqiperia s’ka as kryeminister as qeverisje.

Ky kryeminister ka urryer cdo konsensus.

Shqiperia gezonte per reformen ne drejtesi me 140 vota ndersa ky qante.

Vetem Rama e pengoi dhe e pengon ref.ne drejtesi.

Kanabizimi e vetmja reforme e sukseshme e Kryeministrit.

Share:
Reklama juaj