Home KRYESORE Noizy acarohet keq me ‘besimtarin mysliman’, ja çfarë ka ndodhur…

Noizy acarohet keq me ‘besimtarin mysliman’, ja çfarë ka ndodhur…

Kohët e fundit Noizy është treguar i kujdesshëm dhe ka ruajtur gjakftohtësinë ndaj komenteve të fansave, sado negative kanë qenë ato. Por paraditen e sotme ai ka postuar disa mesazhe që duket se ka shkëmbyer me një nga ndjekësit e tij.

‘Qeni me qenin’ ka komentuar kjo faqë që nga emri duket sikur bën bashkë shqiptarët myslimanë.

Ky koment i cili nuk pritej nga një besimtar i vërtetë  ka acaruar Noizyn.

‘Qenke mysliman i mirë. Janë disa që e bëjnë për like dhe shumë pak e bëjnë me zemër. Tani mbylle faqen, se stë ka mbetur gjëtjetër’ – ka qenë reagimi i Noizyt.

3
Share: