Home KRYESORE Shehi ironizon arritjet e Rames: Mund të thotë që në Shqipëri u...

Shehi ironizon arritjet e Rames: Mund të thotë që në Shqipëri u ul dhe numri i budallenjve

Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi ka diskutuar dje në Opinion lidhur me arritjet e listuara nga Kryeministri Rama gjatë 100 ditëve të para dhe gjatë vitit 2017!

Shehi është shprehur, se lista e paraqitur nga Rama ne assamblene e PS është qeasharake dhe jo statistikore, ndaj nuk mund të merret për bazë.

“Rama mund të thotë që në Shqipëri ka ulur edhe numrin e budallenjve”, tha Shehi duke mos lënë mënjanë ironinë që e karakterizon.

Share: