Home KRYESORE Shtrohet urgjent në spital ish-kryeministri i Kosovës

Shtrohet urgjent në spital ish-kryeministri i Kosovës

Ish- kryeministri i Kosovës dhe lideri i LDK-së Isa Mustafa, është dërguar për në Spitalin Amerikan pasi kishte pasur disa probleme shëndetësore.

Zyrtarë të Spitalit Amerikan i kanë konfirmuar Expressit se ish-kryeministri është pranuar në këtë spital duke mos dhënë detaje të tjera rreth gjendjes së tij shëndetësore.

Share: