Home KRYESORE Spiropali: Kemi akoma tepsixhinj në administriatë, por po ju vjen…

Spiropali: Kemi akoma tepsixhinj në administriatë, por po ju vjen…

Duke i ftuar qytetarët të bëhen pjesë e platformës shqiperiaqeduam.al, nga Rrësheni, deputetja e PS Elisa Spiropali, ka pranuar se administrata eshte ende e mbushur me tepsixhinj e pazarxhinj te cileve sic tha ajo shume shpejt do u vijë fundi.

“E dime qe ende administrata eshte e mbushur me pazarxhinj e tepsixhinj por edhe këtyre ju vjen fundi më shpejt kur ju na ndihmoni, na thoni… në zgjedhjet e rradhës do korrim një sukses më të madh për ju dhe me ju, Shqipëria mund të bëhet dhe do bëhet”, nenvizoi ajo.

Kabineti Rama prej dites se djeshme ndodhet ne qarkun e Lezhes ku po zhvillohen disa takime, por edhe mbledhja e radhes e Qeverise.

Share: