Home 2018 February 4

Daily Archives: 4 February, 2018

Zyra Postare… Nga Vera Pavlova

Përktheu Elona Caslli Lexoj emrin tim mbi zarf dhe më kujtohet kush jam. Lexoj adresën time mbi zarf dhe më kujtohet  ku jam. Lexoj emrin dhe adresën e dërguesit dhe më kujtohet se...

Panariti “godet” ku nuk e pret Ramen: Je bere si Mao…

Ish-Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti ka reaguar përmes një statusi në Fb, ndaj projektit të qeverisë për financimin e infrastrukturës në 100 fshatra. Duke...

PERSERI GJENDJE E VESHTIRE NE QARKUN E DISKRIMINUAR TE GJIROKASTRES

Nga Tritan Shehu Mungesa e plote e financimeve ne infrastrukturen energjitike, ujit te pijshem, rrugeve, kanalizimeve, mbrojtjeve, etj, kane krijuar nje tablo te rende ne...

Vasili: Kërkohet një psikiatër për kryeministrin

Nga Petrit Vasili Kryeministri përshëndet në mesnatë me det kur Shqipërinë e mori lumi. Bëjini një derman këtij kryeministrit tonë. Shqipëria është në hall nga përmbytjet dhe...

Un pensionato italiano scrive all’Approccio Italo Albanesi: Ecco come ci troviamo in Albania

Caro Artur Nura, Io mi sono trasferito in modo definitivo circa tre anni fa dopo varie visite è sopraluoghi, io mia moglie, dopo che due...

Berisha: Drejtorit të Policisë së Tiranës i grabitën 500 mijë euro në shtëpi

Ardi Veliu, numri një i policisë së Tiranës është emri më i lakuar për postin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit pas...

Horoskopi, 04 shkurt 2018

Dashi Afërdita në shenjën tuaj është përsëri ylli që ju dhuron momente të bukura që do të shpalosë sukses në të gjitha ambientet. Ndërkohë në...