Home KRYESORE Foto/ “Prangoset” moderatorja shqiptare, çfarë ka ndodhur?

Foto/ “Prangoset” moderatorja shqiptare, çfarë ka ndodhur?

Moderatorja e emisionit “Why not”, Roza Lati është një ndër vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale dhe gjithmonë në qendër të vëmendjes me deklaratat apo fotot që poston.

Disa foto me pranga na kanë habitur të gjithëve, por mos u shqetësoni pasi moderatorja ka sqaruar se ato kanë qenë për mikeshën e saj që kishte ditëlindjen.

Share: