Home KRYESORE “Edi Rama veshi fustan për të takuar Obamën dhe su bë gjëma”

“Edi Rama veshi fustan për të takuar Obamën dhe su bë gjëma”

Monika Kryemadhi nuk ka dashur të përfshihet në debatin politik PS-PD për paratë e shpenzura nga PD-ja për të lobuar në SHBA dhe sipas PS kanë burime të dyshimta nga Rusia. Por sot ajo u pyet nga gazetarët për këtë çështje dhe tha se është krejtësisht qesharake. Sipas saj, këto përrallat nga e kaluara nuk kanë asnjë interes për qytetarët shqiptarë që kanë plot halle.

Më tej ajo ironizoi: “Ju e mbani mend që Rama u vesh me fustan për të takuar Obamën dhe nuk u bë gjëma, pse duhet të bëhet tani për një foto që ka bërë Basha me Trampin?!”

Share: