Home KRYESORE Sarkazma e Manjanit: Po u more me drogë quhesh shqipshqiptues!

Sarkazma e Manjanit: Po u more me drogë quhesh shqipshqiptues!

Ish-ministri i Drejtësisë ka reaguar pas sulmeve që Rama u bëri një ditë më parë PD dhe LSI. Duke ironizuar, Manjani thotë se nëse merresh me drogë në këtë vend quhesh shqipshqiptues me edukatë të lartë.

Statusi në facebook i Manjanit

Tjetër efekt anësor stinor i KryeRilindasit:

Shqip-shkrimi dhe shqip-shqiptimi i opozitës i duket i pa edukatë.
Dmth, edukatë sot quhet drogë-përdorimi dhe drogë-trafikimi.
Kurse me shokët e “idealit” takimi të banjot e spitalit…

Pra po fole kundër drogës dhe drogaxhinjve, quhesh Rus dhe i pa edukate! Po bëre drogë quhesh shqipshqiptues me edukatë të lartë!

Medet halli kush qeveris!

Statusi i Ramës ditën e djeshme

SULMET E DY PARTIVE PËR SUPEROPERACIONIN POLICOR ANTIDROGË PASQYRË E DEGRADIMIT TË PANDALSHËM TË OPOZITËS – As lidership, as vizion, as program, as skuadër, as ide, as edukatë, madje as shqipshqiptim e shqipshkrim normal… Vajmedet kush u beson akoma.

Share: