Home KRYESORE Sonit Malaj i griset veshja, thua nuk e vuri re… Nuk ja...

Sonit Malaj i griset veshja, thua nuk e vuri re… Nuk ja vlen suksesi qofte edhe me nje shqepje…?

0

Ka pasur një koncert në Amerikë. E atje, Soni Malaj është paraqitur me një veshje shumë interesante dhe sexy. Mirëpo, nuk është se gjithçka i shkoi mirë, sipas disa portaleve.

Ka qenë faqja ‘Vipat e Bllokut’ që në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet Soni e fotografuar nga prapa dhe gjithashtu vërehet se në pjesën e lartë Sonit i është shqyer veshja…

Madje, faqja në fjalë ka ironizuar këngëtaren duke i lënë fotos shkrimin “Na duhet nje rrobaqepse per Fustanin e Sonit”, por faqja harron se Sony korri sukses me ate fustan sa nuk u kuptua nese sukesi ishte per kenget apo trupin e saj. fansat nuk e vune re shqepjen e fustanit dhe pane linjat e qepura te Sonit duke ju gezuar syve dhe vesheve te tyre. Nuk ja vlen suksesi qofte edhe me nje shqepje…?

Share:
Reklama juaj