Home KRYESORE VIDEO/ Shokuese, në gjyq, i pandehuri i sulet dëshmitarit, por e vret...

VIDEO/ Shokuese, në gjyq, i pandehuri i sulet dëshmitarit, por e vret polici

Video me pamje te renda ne nje gjykatë në SHBA gjatë një seance gjyqesore. I pandehuri, pjese e nje bande te rrezikshme, i eshte sulur deshmitarit per ta vrare, por eshte qelluar me arme nga polici qe ishte i pranishem.

Në video shihet një zëvendës marshall në SHBA, që merr armën nga brezi dhe hap zjarr ndaj 25 vjeçarit duke e lënë të vdekur.

Sulmuesi eshte sulur ne nje moment me nje stilolaps per te vrare deshmitarin, por nuk ka arritur dot pasi eshte vrare.

Ai ishte akuzuar për sulme ndaj dy oficerëve federalë dhe për vrasjen me armë zjarri të njërit prej tyre.

Share: