Home 2018 April 15

Daily Archives: 15 April, 2018

Amilcare Merlo, një njeri që përfaqëson një legjendë industriale në Itali, premton të konsiderojë...

Nga Artur Nura Personalisht kam intervistuar me mijëra persona te te gjitha kategorive gjate ushtrimit te këtij profesioni te mrekullueshëm. Se fundi ne Cuneo province...

Dokumentat/I vranë djalin për hakmarrje, ja si pretendonte pafajësinë babai i Marjo Majollarit për...

Babai i Mario Majollarit, Avni Majollari, i cili aktualisht vuan dënimin me burgim të përjetshëm për vrasje të dyfishtë, ngjarje e ndodhur në vitin...

Rrëfim prekës i babait të Dafina Zeqirit: Ajo më…

“Dafinën nuk e kam takuar që kur ishte 2 vjeç, ajo më refuzon” Historia që do zbulojmë në vazhdim, nuk ka të bëjë me emisionin...

Fax News: pamjet ekskluzive të arrestimit në shtrat të kuksianëve. A do reagojë Gjykata...

Në orën 16:30, Fax News do të publikojë pamjet ekskluzive të arrestimit në shtëpi të Xhevahir dhe Latif Herenit, dy kuksianëve të cilët protestuan...

Shkarkimet te Hipoteka dhe Aluizni, Gjonaj tregon shifrat dhe abuzimet

Ditën e dielë ministria e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka dalë në një konferencë për shtyp duke folur në lidhje me abuzimet në Hipoteka dhe...

Këto shtete janë pro dhe kundër sulmit në Siri

Shtetet në arenën ndërkombëtare kanë ndarë qëndrimet e tyre nëse sulmi i Amerikës, Francës dhe Anglisë në Siri ishte i drejtë apo jo. Shtetet që...

Ekzekutimi i Mario Majollarit, motra publikon videon:

Ndarja nga jeta në moshë të re e Mario Majollarit nuk është aspak e lehtë për familjen dhe të afërmit e tij. 28-vjeçari u...

La burrin për shokun e fëmijërisë, gruaja shtatzënë shpreh ndjenjat në emision

E ftuar sot në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, tek “E diela shqiptare” ishte Fatbardha e cila tregoi historinë e dashurisë së saj...

Putin dhe Erdogan bisedë telefonike pas sulmit në Siri, dalin kundër Amerikës

Presidenti rus Vladimir Putin dhe homologu i tij turk Rexhep Tajip Erdogan kanë zhvilluar një bisedë telefonike të shtunën, gjatë së cilës ata diskutuan...

Zonja Lubonja ne nevoje: Telefonata e Z. NERANXI, ishte drite ne terrin tim, ishte...

Nga Atjana Lubonja Nuk kam pasur nderin ti shtrëngoj dorën! E kam pare veten ne TV , neper faqet e gazetave! I njoh vlerat e...