Home KRYESORE Ekzekutimi i Mario Majollarit, motra publikon videon:

Ekzekutimi i Mario Majollarit, motra publikon videon:

0

Ndarja nga jeta në moshë të re e Mario Majollarit nuk është aspak e lehtë për familjen dhe të afërmit e tij. 28-vjeçari u ekzekutua mbrëmjen e 10 Prillit në afërsi të banesës së tij.

Vetëm disa ditë pas ngjarjes së rëndë motra e tij ka publikuar një video ku është në një dasmë së bashku me vëllain e saj, Mario, duke kënduar këngën e Artjola Toskës “Mirmëngjes Dashni”, dhe Xhesika Majollari ka shkëputur fragmentin “Bota ime je”.

Motër e vëlla duken shumë të lumtur dhe të gëzuar me njëri tjetrin./tvklan.al

Share:
Reklama juaj