Home 2018 May 5

Daily Archives: 5 May, 2018

Erdogani, Edi Rama duhet të bëhet synet!

Nga Lis Bukuroca Pasi kryeministri i Shqipërisë tregoi ngjarjen taze dhe më të rëndësishme për mbijetesën e Kosovës, (ku Rexhep Erdogani me plot lezetëri duke...

5 maj duhet festuar apo jo?! Nga Alban Daci

5 maj duhet festuar apo jo?! Po ja nis nga vetja per te kuptuar edhe te tjeret. Gjyshi nga babai kishte mbaruar Guardia di Finanza,...

“KËSHILLË PËR ATA QË E HËNGRËN NGA FOTO E ENVER HOXHËS

Nga Astrit Patozi Unë jam gjithmonë kundër çdo lloj dhune, pavarësisht kush e ushtron dhe pavarësisht mbi kokën e kujt bie. Por nëse duhet të zgjedh...

Aksidentohet autobusi, 23 persona të plagosur në Pejë!

Një autobus me pasagjerë është aksidentuar në vendin e quajtur “Dedesh” të Komunës së Pejës. Raportohet se 23 persona janë lënduar. Sipas drejtorit të...

Jonida Vokshi rrëfen sfidat e shtatzënisë…

E ftuar në emisionin e përditshëm You&Me; në NRG Radio, me Julkën dhe Arjonin, ishte aktorja dhe moderatorja që me buzëqeshjen e saj na bën gjithmonë...

Çanin e shpallin të vdekur në 50 vjetorin e lindjes, reagimi do ju shkrijë...

Në ditët e sotme qëllimi i vetëm i disa faqeve është thjeshtë të përfitojnë sa më shumë të ardhura dhe famë, duke mos e...

U godit nga rrufeja, futbollisti ndërron jetë në spital

Një futbollist nga Afrika e Jugut i ka ndodhur një ngjarjë nga ato që ndodhin 1 herë në shumë milionë. Ai ka ndërruar jetë...

Elvana poston videon por masakrohet nga fansat, ja c’thote Ermal Mamaqi

VIP-at e sotem rrine gjithe diten ne Instagram me siguri... Një video e postuar nga Elvana Gjata ka nxitur kritikat e ndjekësve të saj. Teksa...

Tahiri dhe Habilajt/ Dritan Zagani: Marr akoma mesazhe kërcënuese sipas Kodit të Mafias

Ish-agjenti i Antidrogës, Dritan Zagani në një lidhje live me skype për emisionin “Studio e Hapur” në News 24 deklaron se vazhdon të marrë...

Agron Tufa leter te hapur kunder komunisteve: EUROPËN APO KRIMET E KOMUNIZMIT

"Letër e hapur Presidentit të Republikës, Kryetarit të Parlamentit, Kryeministrit, liderëve të partive politike, Kryeprokurores dhe Trupës diplomatike të akredituar në Shqipëri ". Incidenti me...