Home KRYESORE Berisha nxjerr videon, qytetarët e Orikumit ngrihen kundër Gjiknurit dhe Dritan Lelit

Berisha nxjerr videon, qytetarët e Orikumit ngrihen kundër Gjiknurit dhe Dritan Lelit

Dëgjesa e ministrit të Transporteve Damian Gjiknuri dhe kryebashkiakut vlonjat Dritan Leli raportohet se është shoqëruar me tensione në Orikum të Vlorës.

Videon nga momenti i përplasjes e ka publikuar ish kryeministri Sali Berisha, i cili përgëzon “qytetarët për qëndrimin e tyre të guximshëm dhe dinjitoz”.

E paqartë është ajo çka ka çuar në revoltimin e të pranishmëve në takim.

Më poshtë video nga momenti i përplasjes:

Share: