Home KRYESORE Del ekspertiza/ Xhafer Osmani u dogj i gjallë në makinën e tij

Del ekspertiza/ Xhafer Osmani u dogj i gjallë në makinën e tij

Xhafer Osmani, kosovari që u gjet i pajetë në makinën e tij në një arë në Fushë-Krujë është djegur i gjallë!

PADYSHIM QE KJO GJE ESHTE KAFSHERI KRIMINALE.

Në këtë përfundim kanë dalë mjekët ligjorë që ekzaminuan mbetjet në vendin e ngjarjes.

Sipas raportit të ekspertëve, Xhafer Osmani është lidhur, torturuar dhe më pas i është hedhur benzina gjatë kohës kur ai ka qenë i vetëdijshëm.

Share: