Home Ja Pse Shqipëria nuk behet si Zvicera Kryemadhi: 5 banda kriminale në Durrës kanë marrë 32 milionë euro tendera

Kryemadhi: 5 banda kriminale në Durrës kanë marrë 32 milionë euro tendera

Monika Kryemadhi duke folur jashtë sallës së parlamentit, tha se Rama e Tahiri kanë bërë marrëveshje për të dhënë dorëheqjen ky i fundit. Por ndërsa u pyet për deklarëtn e Xhafajt se në Durrës janë 3 banda të rrezikshme kriminale, Kryemadhi bëri deklaratën e fortë: “Duhet të kujtohemi dhe të themi që zgjedhjet e 25 qershorit ishin të drogës. Në Bashkinë e Durrësit u janë dhënë 32 milion euro tendera 5 grupeve kriminale, Xhafa thotë që janë tre, por në fakt janë pesë”, theksoi ajo.

Share: