Home KRYESORE Rama komenton shkarkimin e Hajdarmatajt në prokurorinë e krimeve të rënda…

Rama komenton shkarkimin e Hajdarmatajt në prokurorinë e krimeve të rënda…

Për herë të parë Rama, në fjalimin e tij të gjatë në Kuvend, ceku edhe shkarkimin e Besim Hajdarmatajt nga kreu i Krimeve të rënda. – “Ne jemi të durueshëm… edhe në lidhje me kokainën e kapur dhe përgjegjësitë e atyre, që do nxjerrin krye në Prokurorinë e krimeve të rënda…” tha kryeministri duke ju referuar si garanci politike te asaj qe ndodh ne Prokurori, deklarates se Ambasades Amerikane ne Shqiperi.

Share: