Home 2018 June 9

Daily Archives: 9 June, 2018

VIDEO: Florian Marku thyen serbin për 90 sekonda

Florian Markut i kanë mjaftuar vetëm pak sekonda për të hedhur në tapet kundërshtarin serb Sladjan Dragisiç. Ashtu siç kishte paralajmëruar dhe në konferencën...

Donald Trump: Pro legalizimit të marijuanës

Donald Trump ka thënë se do të mbështesë përpjekjet e Kongresit për të legalizuar konsumimin e marijuanës. Sot, ai mbështeti senatorin Cory Gardner, një republikan...

Horoskopi, 09 qershor 2018

Dashi Orbitat harmonike të Afërditës dhe Marsit në shenjën tuaj janë tejet pozitive e kjo do të thotë se pritet një ditë mjaft e mirë....