Home 2018 June 10

Daily Archives: 10 June, 2018

Horoskopi ditor, e diel 10 qershor 2018

Dashi Mos u tregoni shumë skeptik dhe negativ ndaj bashkëpunëtorëve tuaj, për shkak se mund t’iu befasojnë me nisma shumë interesante. Në dashuri duhet të...

Krejt devijimet shtendërtuese të Kosovës, duhet kërkuar te politikanët matrapaza

Nga Fadil Maloku 1. Një fenomen, që pa dyshim është duke e përcjellë këmba-këmbës procesin shtetndërtimit të Kosovës, është edhe ai i teprisë së politizimit...

Arian Galdini vizitë zyrtare në SHBA. Takime në Departament të Shtetit dhe Kongres

Pedagogu dhe Kryetari i LDE - Partia për Liri, Demokraci dhe Etikë, Arian Galdini ka zhvilluar këto ditë një vizitë zyrtare në SHBA. Ai është...

Washington, Fondacioni “Memoriali për viktimat e komunizmit”

Nga Artur Roshi Dje në Washington, Fondacioni "Memoriali për viktimat e komunizmit" , zhvilloi një cermoni në kujtim të viktimave të komunizmit duke dhënë Medaljen...