Home 2018 June 12

Daily Archives: 12 June, 2018

Zbardhet pasuria e deklaruar nga Presidenti i Kosovës, ja sa eshte…

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka deklaruar në Agjencinë Kundër Korrupsionit, (AKK) se pagë vjetore merr 32 mijë euro. Presidenti po ashtu ka deklaruar...

Babai i Xhuljetës: 3 ditë para se të më vrisnin vajzën, policia tha që...

Sulejman Çuni, babai i 19-vjeçares Xhuljeta Çuni, ishte në Greqi kur vajza e tij u vra nga Xhafer Mata. Në një intervistë dhënë për...

Daja e Xhuljeta Çunit: Vajzën na e vrau dy herë dora e krimit të...

Daja e Xhuljeta Çunit gjatë një interviste për gazetarin Spartak Koka, transmetuar të hënën ekskluzivisht në emisionin ‘Opinion’, ka treguar disa detaje të reja...

Gjykata shpeton Valbonen nga HEC-et

Gjykata Administrative e Apelit Tiranë i jep të drejtë padisë së banorëve të Tropojës dhe shoqatës “Toka”, për të mbrojtur luginën e Valbonës, ku...

Punimet për mbikalimin te “Shqiponja” nisin këtë verë

Vera që vjen do ta gjejë Tiranën në një kantier të vërtetë të punëve infrastrukturore. Bashkia e Tiranës do të nisë një sërë investimesh të...

Erion Veliaj: Duam të bëjmë një teatër klasik, jo furrik me tallash te presuar

Kryebashkiaku Veliaj deklaroi sot pwr projektin e Teatrit Kombetar se do tw realizohet njw teatwr sipas shembullit të stadiumit kombëtar. Sipas tij, do të...

VIDEO: Avioni përfshihet nga flakët në aeroportin e Frankfurtit

Një zjarr në pistën e aeroportit të Frankfurtit shkaktoi alarm të hënën, ndërsa njerëzit mendonin për më të keqen. Imazhet që shfaqin kolona të tymit...

Horoskopi, 12 qershor 2018

Dashi Përfitoni nga Hëna në shenjën e Luanit për të realizuar atë që ju intereson. Shpirt vëzhgues, tërheqës në aftësinë për të bindur të tjerët....