Home 2018 June 13

Daily Archives: 13 June, 2018

Historia e 11-vjeçarit që mbledh kanaçe për të mbajtur familjen dhe del me dhjeta...

Për filozofin gjerman, Frederic Niche, ajo që nuk të vret, të bën më të fortë! Kjo shprehje e gjen veten në historinë e Ledjanit, që...

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 qershor 2018

Dashi Kjo ditë do ju lejojë që të ndryshoni drastikisht stilin tuaj të jetës, duke e përshtatur sipas nevojave që keni. Yjet ju ftojnë që...