Home KRYESORE Zbulohet për çfarë është diskutuar ne mbledhjen e PD dhe aleateve

Zbulohet për çfarë është diskutuar ne mbledhjen e PD dhe aleateve

Partia Demokratike ka mbledhur paraditen e sotme grupin parlamentar, në të cilën kanë qenë të të pranishëm dhe aleatët parlamentarë te opozitës. Mësohet se në mbledhje është diskutuar për aksionin opozitar që do të vijojë këtë javë.

Sipas informacioneve mësohet se në këtë mbledhje është diskutuar se dhe këtë javë do të vijohet me çështjen Xhafaj në Komisionet Parlamentare.

Deputetët opozitarë do të jenë të pranishëm në të gjitha komisionet parlamentare, pasi seancë të enjten nuk do të ketë.

Share: