Home Authors Posts by Redaksia

Redaksia

23793 POSTS 16 COMMENTS
Perqasje.com eshte reviste elektronike themeluar nga gazetari Artur Nura dhe nuk boton lajmin zyrtar, por reagimet e qytetareve ndaj lajmit zyrtar, politik dhe mediatik! Share This: Share This: Share This: Share This:

Salianji: Isha i pranishëm kur ‘dëshmitari X’ foli me Agron Xhafaj

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, është shprehur se ka takuar personalisht ‘dëshmitarin X’ së bashku me gazetarin Jetmir Olldashi dhe ka qenë i...

Klodiana Lala zbulon dosjet e rëndësishme që po hetoheshin nga Prokuroria...

Në emisionin “Opinion” gazetarja Klodiana Lala ka zbardhur detaje nga ngjarja e djeshme në Prokurorinë e Durrësit, ku janë grabitur materiale në server dhe...

Del Video e vrasjes së Marvi Mihalit, për një karikues telefoni

Emisioni “Të Paekspozuarit” në Top Channel, publikoi një video ekskluzive, ku tregon vrasjen barbare të Marvi Mihalit, 22-vjeçarit, në datë 31 korrik 2017. Marvi,...

Pas bllofit të CV-së, kryeministrin italian e kapin sërish mat

Pas problemeve në CV, kryeministrit të ri të Italisë i gjendet një tjetër “cen”. E përditshmja italiane “Libero” shkruan se Giuseppse Conte nuk ka shlyer...

Shikoni momentin kur forcat speciale ruse arrestojnë 8 anëtarë të ISIS...

Agjentët rusë kanë arrestuar 8 të dyshuar terroristë të ISIS në një qytet të Kupës Botërore ku Anglia do të luajë me Belgjikën pas...

U trafikua 4 herë, e reja do vriste me sëpatë bashkëjetuesin...

Jeta e Vjollca Shkëmbit, vajzës nga fshati Pojan, nuk gjen paqe. Në vitin 2015 ajo tronditi me rrëfimin e saj se ishte shitur katër...

PROTESTA E OPOZITES DHE NEGOCIATAT!

Nga Lirim NEZHA Gjate kesaj javes se fundit,ne media apo rrjete sociale,po perballemi ne menyre krejt inflacioniste me argumentin se PD dhe opozita,permes protestes se...

“BOOM”: Një tjetër lloj qumështi me nivel të lartë aflatoksine

Nga: Domenika Bajraktari Në vijim të analizave për aflatoksinë, "BOOM" zgjodhi një lloj  tjetër  qumështi, pikërisht qumështin "Erzeni" me datë skadence 15.5.2018. Si fillim, "BOOM" bëri...

Shperthen Neranxi ndaj Velias: Duart larg biznesit tim, mos e përdor...

Ky është një nga aktet e hakmarrjes së Erion Veliajt ndaj biznesit Neranxi, si “mësim” që të mos i dalim kundër! Sot, “kriminelit të rrezikshëm”...

E papranueshme, I mori disa të holla pa leje, babai e...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kamenicë të Kosovës. Mësohet se një 14-vjeçar është rrahur për vdekje nga babai i...