Home Authors Posts by Redaksia

Redaksia

21947 POSTS 16 COMMENTS
Perqasje.com eshte reviste elektronike themeluar nga gazetari Artur Nura dhe nuk boton lajmin zyrtar, por reagimet e qytetareve ndaj lajmit zyrtar, politik dhe mediatik! Share This: Share This: Share This: Share This:

Protestë në Himarë, Neranxi: Edi Rama po ndez vatra armiqësish!

Në këto momente në Himarë po mbahet protesta e paralajmëruar nga komunitetit himarjot për çështjen e pronave. Organizatori i kësaj proteste, biznesmeni Nikollaq Neranxi...

Miliarderi grek takon Ramën? Jahti ankorohet pranë vilës në Dhërmi

Një jaht super-luksoz është ankoruar ditën e sotme në ujërat pranë vilës qeveritare në Dhërmi, ku po kalon pushimet kryeministri Edi Rama. Po i njëjti...

Neranxi: Protestën në Himarë e organizoj unë dhe jo Geixhi!

Sot në Himarë është duke u organizuar një protestë e komunitetit himarjot për çështjen e pronave. Organizatori i kësaj proteste, biznesmeni Nikollaq Neranxi, por ne...

Qeveria Rama-Meta do zhgenjeje enderrimtaret per poste ministrore!

Nga Artur Zheji Me sa duket ka një armëpushim real ndërmjet Ilir Metës dhe Edi Ramës. Që do të thotë se kjo qeveri aktuale, si edhe...

Pse Edi Rama po e kalon këtë verë me Zahon e...

Nga Armand Shkullaku Prej disa ditësh, një fëmijë i vogël dy vjeçar, Zaho Rama, është bërë personazhi kryesor i serialit veror të babait të tij....

46 -vjeçari nga Gostivari që luftoi për ISIS arrestohet ne Tirane

Drejtoria e Antiterrorit në Policinë e Shtetit njoftoi arrestimin e një shqiptari të Maqedonisë. Ai u kap në bazë të një urdhër arresti ndërkombëtar,...

Noka: Tahiri u takua me Balilin dhe Habiljat në Ksamil!

Partia Demokratike vijon akuzat në adresë të ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri për çështjen "Balili". Flamur Noka denoncoi sot se Tahiri ka takuar Klemend...

Vettingu rilindas i Edi Ramës selektiv?

Nga Desada METAJ- Burime nga Kryeministria kanë nxituar dje të sqarojnë lajmin e botuar nga Opinion.al mbi procedurën e përzgjedhjes së kandidaturave që do të...

Shqiptari i masakruar në Greqi, autopsia në Shqipëri zbardh të vërtetën!

Familja Marnikollaj në Rrilë të Lezhës ka hapur dyert e zisë, për të pritur ngushëllime për humbjen e djalit të saj në mënyrë misterioze,...

Shqiptarja akuzon punonjësit e kampit gjerman se e përdhunuan për dy...

Një grua shqiptare, e cila ka qenë azilante në kampin e refugjatëve në Burbah të Gjermanisë akuzon katër punonjës të kampit se e kanë...