Home Authors Posts by Redaksia

Redaksia

17392 POSTS 17 COMMENTS
Perqasje.com eshte reviste elektronike qe nuk boton lajmin zyrtar, por reagimet e qytetareve ndaj lajmit zyrtar, politik dhe mediatik! Share This: Share This: Share This: Share This:

Zbulohet dokumenti/ Ja akuzat e Prokurorisë që implikojnë Tahirin

Janë zbardhur akuzat e Prokurorisë në kërkesën që i kanë dorëzuar Kuvendit për arrestimin e ish-ministrit, Saimir Tahiri. Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, akuzohet për...

Trondit ish-ministri: Rama vendosi burgosjen e Tahirit, të ndalet kjo poshtërsi!

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, deklaron se kryeministri Edi Rama po sugjeron se është ai që ka vendosur burgosjen e Saimir Tahirit, por drejtësia...

Rrëfehet aktivisti i njohur: “U largova nga Shqipëria, më kërcënuan se...

Kristi Pinderi është një nga aktivistët më të njohur të të drejtave të komunitetit LGBT këtu në Shqipëri. Ai e ka rrëfyer historinë e...

Basha publikon denoncimin: Një IT po pastron laptopin dhe celularet e...

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha akuzon kryeministrin Edi Rama se po ble kohë për të shpëtuar ‘ushtarin’ e tij ish-ministrin Saimir Tahiri. Basha...

Kush është personazhi VIP që vizitoi në shtëpinë e tij Saimir...

Teksa pritet të diskutohet në Këshillin e Mandateve dhe Rregullores kërkesa e prokurorisë për heqjen e imunitetit të deputetit Saimir Tahiri, siç duket të...

Kush është prokurori që kërkon arrestimin e ish-ministrit Tahiri

Prokurori që ka firmosur kërkesën drejtuar Kuvendit për heqjen e imunitetit për arrestimin e Saimir Tahirit, është drejtuesi i Prokurorisë së Krimeve të Rënda,...

Kush do të arrestohet?Paralajmërimi tronditës i Ballës: Pas Tahirit, emra të...

Kreu i grupit parlamentar socialist Taulant Balla ka bërë një paralajmërim të fortë teka sqaroi arsyet e mos lajmërimit të deputetëve për mbledhjen e...

Zbulohen porositë që u dha sot Taulant Balla deputetëve per rastin...

Sa më shumë përgjime zbardhen në media nga Moisi Habilaj, aq më shumë forcohen lidhjet e Saimir Tahirit me trafikantët e drogës dhe aq...

Seanca për Tahirin, Balla urgjent në zyrën e Ramës

Para mbledhjes së Këshillit të Rregullores dhe Mandateve, kreu i grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla shkon në zyrën e kryeministrit Rama. Mësohet se Balla...

Qeveria greke: Rama nxiton të prishë ndërtimet në Himarë, kërkon të...

Athina zyrtare ka reaguar sërish sot përmes një deklarate të Ministrisë së Jashtme për prishjen e ndërtimeve në Himarë dhe duket se reagimi vjen...