Home Authors Posts by Redaksia

Redaksia

21947 POSTS 16 COMMENTS
Perqasje.com eshte reviste elektronike themeluar nga gazetari Artur Nura dhe nuk boton lajmin zyrtar, por reagimet e qytetareve ndaj lajmit zyrtar, politik dhe mediatik! Share This: Share This: Share This: Share This:

Bujar Leskaj batuta me Ervin Bushati…

Kryetari i Kontrollit të Lartë të Shtetit, Bujar Leskaj, ka qenë dje në Komisionin parlamentar të Ekonomisë, ku ka folur për çështjen e CEZ...

Demokracia e vezëve

Nga Artan Fuga Unë nuk e di se cilët janë studentët dhe studentet që qëlluan me vezë kryeministrin. Nuk i njoh, se nuk mund t'i...

Me leket per makinave JAGUAR te shërohet KRISTI.

Ish ministri i Shendetesise Tritan Shehu bën me dije një fëmije i vogël, me emrin Kristi, (i ngjashëm me Krishti) ka nevoje absolute për...

Disa mendime për Sistemin e Drejtësisë!

Nga Ervis Zholi, Avokat Sistemi i drejtësisë është jo vetëm nder me te rendesishmit, por njekohesisht edhe një nder me te përfolurit e problematiket... Drejtësia...

Majlinda Bregu, Sjellja e policisë lajmi i vërtete…

Majlinda Bregu sot ne raport me ngjarjet e studenteve dhe kryeministri Rama flet si Ish ministre e integrimit, ish pedagoge e universitet dhe deputete opozitare...

A godasin realisht pyetjet e gazetares amerikane edhe Kryeministrin?

Nga Spartak Ngjela Cilët godet realisht procesi i pyetjeve të gazetares amerikane? Po Kryeministri shqiptar? Sfida e madhe e gazetares të Zerit të Amerikës duhet ta godasë...

Danaj: Vucic pranon mbrojtjen raketore ruse kunder BE

Nga Koco Danaj Tashme Vucic doli hapur. Hoqi edhe masken e fundit. Tashme para kujtdo qendron "Shesheli" i ri serb. Por me i armatosur se...

Gjykata E Strasburg-ut rrezoi intrigantin Gruevski…

Nga Baton Marku Sllavët e kanë për traditë firmosjen e marrëveshjeve , kurse zbatimin e tyre e kryen në Kalendat Greke , nga kjo traditë...

Dritan Hila, Nuk jemi ne kohen e Berishes, qëlloni me veze...

Analisti Dritan Hila nuk mungoi te komentoje zhvillimet e sotme te cilat i quan eveniment ne kulturën politike shqiptare, por me skepticizmin qe e...

Avokati i Popullit pengohet te kontaktoje studentet e ndaluar!

Sipas njoftimeve afër Drejtorisë se Policisë ne Tirane përfaqësueset e Avokatit të Popullit fillimisht u penguan të kryejnë detyrën e tyre kushtetuese, duke mos...