Home Tags 2.2 tonë drogë e llojit marijuanë dhe hashash.

Tag: 2.2 tonë drogë e llojit marijuanë dhe hashash.

Droga nga Shqipëria nuk ka të ndalur, sekuestrohet një tjetër sasi...

Një tjetër sasi e madhe droge është kapur nga policia e Ravenës në Itali. Sipas raportimeve paraprake mësohet se bëhet fjalë për 2.2 tonë drogë...