Home Tags 360grade.al

Tag: 360grade.al

Zëvendësja e Kumbaros e pranon: Ministria gaboi me…(VIDEO)

Zv/ministrja e Kulturës, Valbona Shujaku e ftuar në studion e “360Gradë” në Ora News pranoi se ligji për artin dhe kulturën ka pasur gabime...

Juristi Gjata me deklaratë e fortë: Asnjë arrestim nuk do ketë…

Juristi i njohur Çlirim Gjata, në emisionin 360grade, të Artur Zhejit në Oranews, komentoi situatën në prokurori, duke bërë një deklaratë të fortë. Eshtë anikushtetuese...

Bushati: Qeveria kundër Tch, pse…? Rama nuk ka luksin te thote:...

Nga Andi Bushati Shumë socialistë të thjeshtë mund të kenë mbetur të shokuar kur kanë dëgjuar shefin e tyre ta radhiste edhe Top Channel –...

Deputeti i PS-së plas “bombën”: Në dosjet italiane, shumë ministra

Deputeti i PS-së Bledi Çuçi, në studion e 360gradë, të Artur Zhejit, ne Oranews, duke komentuar zhvillimet e fundit pas publikimit te dosjes italiane...

Kryemadhi: Paratë e krimit në Shqipëri do të vrasin prokurororë dhe...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi tha se nuk heq asnjë presje nga deklaratat e ambasadorit amerikan Donald Lu, në lidhje me...

Gazetari Arjan Çani lëshon “bombën” në emision: Gjithçka është…

Një deklaratë të fortë ka bërë në studion e emisionit "360grade", në Ora news, gazetari Arjan Çani, lidhur me klanet mafioze në Shqipëri, te...

Gënjeshtra për rikthimin e Shkullakut ne ABC News

Nuk është e vërtetë që Sandër Frangaj ka ndrruar mendje, në lidhje me Armand Shkullakun. Nuk është e vërtetë që Shkullaku është rrikthyer si...

Plani i elektoral i arrestimit të Sali Berishës…?

Sipas burimeve të 360grade.al, në kampin rozë, po qarkullon një frikë e madhe për zgjedhjet e ardhshme të vitit 2017. Bilancet e "arritjeve" janë...

360grade.al: Ministri Tahiri drejt largimit, MB i kalon LSI-së për të...

Shtatori do të vijë me ndryshime të shumta qeverie. Përplasjet e ditëve të fundit mes Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe Parisë Socialiste, do sjellin...

Sulmohen femijet qe te degjojne prinderit!?

Urdhëri ka qenë i qartë. Të sulmohen të gjithë. Ilir Meta të ruhet për në fund. Të goditen, të shkatërrohen, o sot o kurrë! Dhe...