Home Tags Agim hushi

Tag: agim hushi

PASI MBAROI “DUFI” ndaj Agim Hushit… Sarkazem nga Dritan Kaba

PASI MBAROI "DUFI"... Tani qe mbaroi dufi i telekomanduar, ndaj nje artisti : u shuajten zjarret, u ul cmimi i ujit, u shtuan pagat e pensionet, perkujdesi ndaj shtresave...

“Masakra” idiote për rënkimet e tenorit Agim Hushi! Nga Prof. Asoc....

Diktaturat edhe në grahmat e fundit të tyre adresohen te nacionalizmi. Kur Ismail Kadare u arratis nga Shqipëria më 25 tetor 1990, pikërisht ditën...

Koncerti i Vjenës në Tiranë? Tenori Agim Hushi thirrje Ramës: Mos...

Nga Agim Hushi Te dashur miq qe me keni shkruar ne inbox dhe me kini kerkuar tju ndihmoj per bileta per koncertin e mikut tim,...