Home Tags Agron Xhafaj

Tag: Agron Xhafaj

I pesci grossi hanno catturato la riforma della giustizia?! Di Exit.al

Dopo mesi di annunci e speranze dei “padrini” della riforma della giustizia, all’improvviso qualcosa si muove: un ex-ministro degli interni agli arresti per via...

“Dëshmitari X’, nisin lëvizjet e para. Albert Veliu merret në pyetje,...

Prokuroria e Tiranës ka nisur lëvizjet pas identifikimit të “bashkepunetorit X” ne audiopergjimin e PD. Ai u veteidentifikua dje ne nje video deshmi te...

Ironia e Palokës: Albert Veliu s’mund të njollosë Prof.Dr Agron Geron...

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka iu është bashkuar reagimeve për rrëfimin që bëri dje Albert Veliu, dëshmitari X, lidhur me trafikun e drogës...

Rama në mbrojtje të Xhafajt, reagon ashpër Lulzim Basha

Nga Lulzim Basha Makineria e propagandës dhe e shpërqëndrimit të opinionit publik është lëshuar e gjitha në një shfaqje të turpshme që përsëritet tash e...

Kam kërkuar ekspertizë ndërkombëtare për audiopërgjimin e vëllait të ministrit Xhafaj

Në fjalën e tij në grupin parlamentar, Edi Rama komentoi ndër të tjera edhe audiopërgjimin e vëllait të ministrit Fatmir Xhafaj dhe shtoi se...

Kush e ka bërë përgjimin e vëllait të Fatmir Xhafës? Ja...

I ftuar në studion e emisionit ‘Studio e Hapur’, ish-kryeministri Berisha konfirmoi se zëri në audiopërgjim është zëri i Agron Xhafës, ndërkohë i pyetur...

Exit.al: Agron Xhafaj non risulta essere mai stato ricercato dalle autorita’...

Da una verifica fatta da Exit.al il nome di Agron Xhafaj, fratello minore del Ministro dell’Interno Fatmir Xhafaj e condannato dalla Cassazione Italiana nel...

Basha: Xhafaj i fshihet përgjegjësisë, shqiptarët presin dorëheqjen e tij

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj duhet të largohet. Të japë dorëheqjen ose të shkarkohet. Kështu deklaroi sot lideri demokrat, Lulzim Basha pas një takimi...

Lubonja: Informacione se Ermali është shef policie, Lala: Kam arritur të...

Mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Studio e Hapur’ me gazetaren Eni Vasili në Neës 24, tema që trajtohet është audio përgjimi i vëllait të...

Përgjimi, Agron Xhafaj kallëzon penalisht tre zyrtarët e PD-së

Agron Xhafaj ka dorëzuar kallëzim penal ndaj tre zyrtarëve të Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, Gazment Bardhi dhe Ervin Salianji, të cilët publikuan të hënën...