Home Tags Akuzat kunder edi rama

Tag: akuzat kunder edi rama

Olsi Rama, jo vetëm garant por dhe ndërmjetësi për çmimin e...

Nga Sali Berisha Olsi Rama, jo vetem garant por ai eshte ndermjetesi per çmimin e droges per te cilen u paguan kapar 4.2 milione euro! Olsi...

Exit.al:Il Governo ha i soldi per i titolari delle concessioni, ma...

Le priorità del Governo Rama stanno diventando sempre più chiare. Due giorni fa una donna di Rrëshen ha detto al Primo Ministro che già...

Vendimi i Strasburgut për pallatin e Vlorës, Berisha: Gjoba e urrejtjes...

  Postimi i ish-Kryeministrit Nuk është 13 milionë por 2 miliardë euro gjoba e urrejtjes patologjike të skizofrenit Edi Rama për shqiptarët! Të dashur miq, javët e...

Denoncimi i Petrit Vasilit: Administrata e Kuvendit është shndërruar në zgjatim...

Kryetari i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, të premten ka kritikuar kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi dhe ministren e Shëndetësisë,...

Ministra të tjerë të qeverisë kanë mbështetur Tahirin

Ervin Salianji në një dalje për mediat gjatë ditës së dielë është shprehur se qeverisja e Ramës është e kriminalizuar dhe këtë po e...

I quajti “kazan”, gazetarja e “Le Iene” i kthehet Ramës: “Do...

Alice Martinelli, gazetarja e emisionit investigativ të Italia 1 “Le Iene”, kur e publikoi në faqen e saj më 1 nëntor 2017 linkun e...

E ka kuptuar edhe vetë se është pa shpresë në spiralen...

Nga Kastriot Islami Rama është shumë rëndë. Pa shpresë. Në dilemë të paimagjinueshme. E ka kuptuar se për të qeverisur nuk bëhet më fjalë, se në...

Vasili: Kryeministri, qe s’i kthen as pergjigje popullit, do qe te...

Nga Petrit Vasili Ky kryeministri na thote qe as ushtria qe ka ne kryeministri nuk i paska kthyer pergjigje hic ankesave dhe kerkesave te qytetareve. Po...

INVESTITORET E HUAJ, FADI MITRI DHE KESHILLAT E KRYEMINISTRIT

Nga Dritan Kaba Rama sot: Mos takoni gazetare e mos lexoni gazeta se ju pengojne ne sistemin tretes Shume reale! Biznesmenet duhet te takojne e te gjejne...