Home Tags Altin goxhaj

Tag: altin goxhaj

Video/ Avokati tregon se si u falsifikua orari i arrestimit të...

Avokati Altin Goxhaj, i ftuar në studion e Fax News për të folur në lidhje me një video ku tregohet arrestimi pas mesnate i...

Fax News: pamjet ekskluzive të arrestimit në shtrat të kuksianëve. A...

Në orën 16:30, Fax News do të publikojë pamjet ekskluzive të arrestimit në shtëpi të Xhevahir dhe Latif Herenit, dy kuksianëve të cilët protestuan...

JA PSE GAZETARI ARMIR SHKURTI ISHTE I VETMI QË NUK U...

Nga Altin Goxhaj Dje Ora News kishte 10 vjetorin por kishin "harruar" të ftonin vetëm Armir Shkurtin i cili ka qenë Drejtor Programacioni por që...

Altin Goxhaj dhe Armir Shkurti me njeriun e Trump kundër Soros?

Përfaqësuesi i partisë së presidentit amerikan Donald Trump Jason Emert, që mbajti fjalim në tendën e protestës së PD, u takua po mbrëmë me...